Bootstrap Rainbow (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Core
pl: Rdzeń

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: mobile
pl: mobilne

en: wide
pl: szerokie

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: narrow
pl: wąski

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
