Bootstrap Rainbow (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Core
uk: Ядро

en: mobile
uk: мобільний

en: wide
uk: широкий

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: narrow
uk: вузький

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Google plus Link
uk: Посилання Google plus

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin

en: Pinterest Link
uk: Посилання Pinterest
