RaiseDonors (1.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Suffix
be: Суфікс

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Test
be: Тэст

en: Default
be: Прадвызначана

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Mode
be: Лад

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
