RaiseDonors (1.0.0) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Suffix
da: Endelse

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Default
da: Standard

en: Email
da: E-mail

en: Page
da: Side

en: Never
da: Aldrig

en: Mode
da: Tilstand

en: State
da: Status

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Never run
da: Aldrig kørt

en: Address Line 1
da: Adresselinje 1

en: Address Line 2
da: Adresselinje 2

en: Live
da: Eksisterende

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Postal Code
da: Postnummer

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Test Mode
da: Testtilstand

en: Uses
da: Bruger

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Configured
da: Konfigureret
