RaiseDonors (1.0.0) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Title
de: Titel

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: Default
de: Standard

en: Email
de: E-Mail

en: Page
de: Seite

en: Never
de: Nie

en: Mode
de: Modus

en: State
de: Status

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Never run
de: Nie ausgeführt

en: Address Line 1
de: Adresszeile 1

en: Address Line 2
de: Adresszeile 2

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Postal Code
de: Postleitzahl

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Test Mode
de: Testmodus

en: Middle Name
de: Zweiter Vorname

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Configured
de: Konfiguriert

en: Integrations
de: Integrationen
