RaiseDonors (1.0.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Email
eu: Eposta

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Mode
eu: Modoa

en: State
eu: Egoera

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -
