RaiseDonors (1.0.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Suffix
he: סיומת

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Test
he: בדיקה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Email
he: דוא"ל

en: Page
he: דף

en: Never
he: אף פעם

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Never run
he: לא הורץ מעולם

en: Live
he: חי

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -
