RaiseDonors (1.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Default
hr: Zadano

en: Email
hr: E-pošta

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Mode
hr: Režim

en: State
hr: Država

en: Last Name
hr: Prezime

en: Never run
hr: Nikada pokrenut

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
