RaiseDonors (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Email
mn: Имэйл

en: Page
mn: Хуудас

en: Mode
mn: Горим
