RaiseDonors (1.0.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Default
sv: Förvald

en: Email
sv: E-post

en: Page
sv: Sida

en: Never
sv: Aldrig

en: Mode
sv: Läge

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Never run
sv: Aldrig utfört

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Test Mode
sv: Testläge

en: Uses
sv: Använder

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -
