RaiseDonors (1.0.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Email
th: อีเมล

en: Never
th: ไม่เคย

en: Mode
th: รูปแบบ

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: Never run
th: ไม่เคยทำงาน

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
