RaiseDonors (1.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Test
af: Toets

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: - All -
af: - Alle -
