RaiseDonors (1.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Never run
am: መቼም ያልሮጠ
