RaiseDonors (1.0.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Test
ar: الاختبار

en: Default
ar: الافتراضي

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Mode
ar: النمط

en: State
ar: الحالة

en: Never run
ar: لم تشتغل أبدا

en: Live
ar: مباشر

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: - All -
ar: - الكل -
