RaiseDonors (1.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Test
ast: Preba

en: Default
ast: Predefiníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Mode
ast: Mou

en: Never run
ast: Ensin executar
