RaiseDonors (1.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Suffix
az: Suffiks

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Mode
az: Rejim

en: State
az: Dövlət

en: Live
az: Canlı

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
