RaiseDonors (1.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Test
bg: Тест

en: Default
bg: По подразбиране

en: Email
bg: Е-поща

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Mode
bg: Режим

en: State
bg: Статус

en: Never run
bg: Неизпълняван досега

en: Live
bg: Живот
