RaiseDonors (1.0.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-
