RaiseDonors (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Page
bs: Strana
