RaiseDonors (1.0.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Default
cy: Diofyn

en: Page
cy: Tudalen

en: Never
cy: Byth

en: Mode
cy: Modd

en: City
cy: Tref

en: Never run
cy: Byth a'i redeg

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
