RaiseDonors (1.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Never run
dz: ནམ་ཡང་གཡོག་མ་བཀོལ་
