RaiseDonors (1.0.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Mode
el: Τρόπος

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Never run
el: Δεν εκτελέστηκε ποτέ

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -
