RaiseDonors (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Mode
eo: Reĝimo

en: City
eo: Urbo

en: Never run
eo: Neniam funkciita

en: - All -
eo: - Ĉio -
