RaiseDonors (1.0.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Test
fi: Testi

en: Default
fi: Oletus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Page
fi: Sivu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Mode
fi: Tila

en: State
fi: Tila

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Never run
fi: Ei suoritettu koskaan

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
