RaiseDonors (1.0.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Test
gl: Proba

en: Default
gl: Predeterminado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Mode
gl: Modo

en: State
gl: Estado

en: Never run
gl: Nunca foi executado

en: Address Line 1
gl: Enderezo Liña 1

en: Address Line 2
gl: Enderezo Liña 2

en: Live
gl: Vista previa

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Test Mode
gl: Modo de Proba

en: Uses
gl: Usos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Configured
gl: Configurado
