RaiseDonors (1.0.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: City
gu: શહેર

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
