RaiseDonors (1.0.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Test
hi: परीक्षण

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Email
hi: ईमेल

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Mode
hi: प्रकार

en: State
hi: अवस्था

en: Never run
hi: कभी नहीं चलाएँ

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
