RaiseDonors (1.0.0) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Suffix
hu: Utótag

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Test
hu: Teszt

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Email
hu: E-mail

en: Page
hu: Oldal

en: Never
hu: Soha

en: Mode
hu: Mód

en: State
hu: Állapot

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Never run
hu: Soha nem futott le

en: Address Line 1
hu: Cím sor 1

en: Address Line 2
hu: Cím sor 2

en: Live
hu: Élő

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Test Mode
hu: Teszt mód

en: Middle Name
hu: Középső név

en: Uses
hu: Használat

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Integrations
hu: Integrációk
