RaiseDonors (1.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Uses
hy: Օգտագործում
