RaiseDonors (1.0.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: Suffix
id: Akhiran

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Test
id: uji

en: Default
id: Bawaan

en: Page
id: Halaman

en: Never
id: Tidak pernah

en: State
id: Status

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: Never run
id: Belum pernah dijalankan.

en: Live
id: Langsung

en: Postal Code
id: Kode Pos

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -
