RaiseDonors (1.0.0) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Suffix
it: Suffisso

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Default
it: Predefinito

en: Email
it: E-mail

en: Page
it: Pagina

en: Never
it: Mai

en: Mode
it: Modalità

en: State
it: Stato

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Never run
it: Mai avviato

en: Not configured
it: Non configurato

en: Postal Code
it: Codice postale

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Test Mode
it: Modalità test

en: Uses
it: Usa

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
