RaiseDonors (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Test
jv: Ujian

en: Default
jv: Gawan

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -
