RaiseDonors (1.0.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Test
ka: ტესტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: - All -
ka: - ყველა -
