RaiseDonors (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Test
kk: Тест

en: Default
kk: Стандартты

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Mode
kk: күй

en: Never run
kk: Жөнелтілген жоқ
