RaiseDonors (1.0.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Mode
km: របៀប​

en: Never run
km: មិន​ដែល​រត់

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
