RaiseDonors (1.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
