RaiseDonors (1.0.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Test
lt: Testas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Email
lt: El. paštas

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Mode
lt: Būdas

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Never run
lt: Nė karto nepaleistas

en: Live
lt: Gyva

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: About
lt: Apie

en: Test Mode
lt: Testinė busena

en: Uses
lt: Naudoja

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
