RaiseDonors (1.0.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Test
lv: Tests

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Email
lv: E-pasts

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Mode
lv: Režīms

en: State
lv: Stāvoklis

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Never run
lv: Nekad nav darbināts

en: Live
lv: Tiešraide

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Configured
lv: Konfigurēts
