RaiseDonors (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
