RaiseDonors (1.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
