RaiseDonors (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Email
ne: ईमेल

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Mode
ne: प्रकार

en: About
ne: बारेमा
