RaiseDonors (1.0.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Default
nl: Standaard

en: Email
nl: E-mail

en: Page
nl: Pagina

en: Never
nl: Nooit

en: Mode
nl: Modus

en: State
nl: Status

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Never run
nl: Nooit uitgevoerd

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Postal Code
nl: Postcode

en: About
nl: Over

en: Test Mode
nl: Test modus

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Integrations
nl: Integraties
