RaiseDonors (1.0.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Suffix
oc: Sufix

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Test
oc: Testar

en: Default
oc: Per defaut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Mode
oc: Mòde

en: State
oc: Estat

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Never run
oc: Pas jamai executat

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
