RaiseDonors (1.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Never run
or: କେବେ ବି ଚାଲିନାହିଁ
