RaiseDonors (1.0.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Default
pl: Domyślny

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: Mode
pl: Tryb

en: State
pl: Stan

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Never run
pl: Nigdy nie zostały uruchomione

en: Live
pl: Na żywo

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Configured
pl: Skonfigurowane
