RaiseDonors (1.0.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Suffix
fa: پسوند

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Test
fa: آزمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Page
fa: صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Mode
fa: سبک

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: ‹
fa: ›

en: ›
fa: ‹

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -
