RaiseDonors (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Default
ps: تلواله

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
