RaiseDonors (1.0.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Suffix
ro: Sufix

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Default
ro: Implicit

en: Email
ro: email

en: Page
ro: Pagina

en: Never
ro: Niciodată

en: Mode
ro: Mod

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Never run
ro: Nu a rulat niciodată

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -
