RaiseDonors (1.0.0) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Test
ru: Тест

en: Default
ru: По умолчанию

en: Page
ru: Страница

en: Never
ru: Никогда

en: Mode
ru: Режим

en: State
ru: Состояние

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Never run
ru: Не запускался

en: Address Line 1
ru: Адрес

en: Address Line 2
ru: Адрес (дополнительно)

en: Live
ru: Действующий

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Test Mode
ru: Тестовый режим

en: Middle Name
ru: Отчество

en: Uses
ru: Использование

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Synchronization Settings
ru: Настройки синхронизации
