RaiseDonors (1.0.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Suffix
sk: Prípona

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Default
sk: Predvolené

en: Email
sk: E-mail

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: Mode
sk: Režim

en: State
sk: Stav

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Never run
sk: Zatiaľ nebol spustený.

en: Live
sk: Naživo

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Test Mode
sk: Testovací režim

en: Uses
sk: Používa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -
